Księgarnia internetowa "mm"
Wartościowe książki Bezpieczne zakupy Bardzo niskie ceny i duże rabaty Wysyłka w 24 h i szybka dostawa Koszty dostawy od 5,50 zł
Szukaj:
Strona główna > WIARA > Sakramenty > Pokuta i pojednanie > Walka o życie. Poznać i zwalczyć grzechy główne - Enzo Bianchi
Płatności
Przelewy24
Szybkie i bezpieczne płatności w księgarni obsługuje system Przelewy24
Szukaj
Słowa kluczowe:

Cena:
,
Kategoria:


Wyszukiwanie zaawansowane

Wydawcy
Książka
« wróć
Walka o życie. Poznać i zwalczyć grzechy główne - Enzo Bianchi
Wydawnictwo: Homo Dei
Walka o życie. Poznać i zwalczyć grzechy główne - Enzo Bianchi28,00zł 19,99zł (29% taniej) oszczędzasz 8,01zł
ISBN: 978-83-62579-32-7
rok wydania: 2012
ilość stron: 228
oprawa: miękka ze skrzydełkami
format: 12,5 x 19,5 cm
wysyłamy: 24 h
Koszyk: Brak książki w magazynie. Jeśli chcesz zamówić większą ilość egzemplarzy, wyślij na adres jerzy@ksiegarnia-mm.pl e-mail z zapytaniem, czy będą one dostępne.
Ocena: 0

Walka o życie. Poznać i zwalczyć grzechy główne

autor: Enzo Bianchi


„W tobie tkwi bitwa, którą masz stoczyć! W twym wnętrzu jest owa zła budowla, którą trzeba zniszczyć; twój wróg pochodzi z twojego serca” (Orygenes). Wielu chrześcijan przyzwyczaiło się do ulegania pokusom w przekonaniu, że nic się z nimi nie da zrobić. Jednak zbudowanie mocnej osobowości ludzkiej i duchowej nie jest możliwe bez walki wewnętrznej, bez ćwiczenia w rozeznawaniu między dobrem i złem. Autor, odwołując się do myśli i doświadczeń ojców pustyni, proponuje nam pomoc w walce z pokusami.

ENZO BIANCHI (ur. w 1943 roku w Castel Boglione, Monferrato, Włochy) jest założycielem i przeorem Wspólnoty Monastycznej w Bose. Wcześniej był dyrektorem periodyku „Parola, spirito e vita” i członkiem redakcji międzynarodowego czasopisma teologicznego „Concilium”. Jest autorem licznych i tłumaczonych na wiele języków tekstów dotyczących teologii chrześcijańskiej oraz wielkiej tradycji Kościoła, pisanych zawsze z uwzględnieniem szerokiego i wielorakiego kontekstu dzisiejszego świata. Współpracuje z licznymi czasopismami włoskimi i francuskimioraz z programami radiowymi.

Zob. również książki pokrewne (poniżej)
oraz z kategorii Duchowość, modlitwa > Różne
« wróć
© 2009 by Księgarnia internetowa "mm"
Powered by MAJpage 1.2