Księgarnia internetowa "mm"
Wartościowe książki Bezpieczne zakupy Bardzo niskie ceny i duże rabaty Wysyłka w 24 h i szybka dostawa Koszty dostawy od 5,50 zł
Szukaj:
Strona główna > O księgarni
Płatności
Przelewy24
Szybkie i bezpieczne płatności w księgarni obsługuje system Przelewy24
Szukaj
Słowa kluczowe:

Cena:
,
Kategoria:


Wyszukiwanie zaawansowane

Wydawcy
O księgarni

Witam serdecznie!

Nazywam się Jerzy Świdziński. Jestem właścicielem księgarni internetowej "mm", a z wykształcenia teologiem, absolwentem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Patronką księgarni jest św. Jadwiga Królowa, kanonizowana przez Ojca Świętego Jana Pawła II podczas uroczystej Mszy św. na Błoniach krakowskich w 1997 roku.

Ze św. Jadwigą ściśle związana jest również nazwa księgarni - „mm”, bowiem te dwie litery splecione ze sobą były zewnętrznym wyrazem duchowości naszej świętej Królowej, która pragnęła w swoim życiu osiągnąć doskonałą syntezę ducha Marii z duchem Marty, czyli syntezę człowieka modlitwy i człowieka czynu.

Taka jest też misja księgarni: udostępnić Czytelnikom korzystającym z Internetu możliwość dostępu do dobrej książki, zarówno tej traktującej o sprawach ściśle duchowych i religijnych, jak również tej z dziedzin dotyczących spraw bardziej przyziemnych.

Głównymi hasłami księgarni są:

WIARA - PATRIOTYZM - KONSERWATYZM - WOLNA GOSPODARKA

Wynika stąd, że będzie u nas można odnaleźć katolickie książki religijne, książki o tematyce patriotyczno-narodowej oraz promujące myśl konserwatywną i wolnorynkową. Chcielibyśmy, aby każdy, kto pragnie pogłębić swoją wiarę i uczucia patriotyczne, kto odczuwa w sobie potrzebę obrony chrześcijańskiej kultury i obyczajów oraz nie zgadza się na sztuczne ograniczanie swobody i wolności gospodarczej, mógł w jednym miejscu otrzymać książki, które mogą pomóc w rozwoju duchowym oraz przyczynić się do wsparcia umiejętności dobrego i odpowiedzialnego życia w rodzinie i w społeczeństwie.

Oczywiście do skorzystania z oferty księgarni zapraszamy wszystkich, również tych którzy nie czują się związani z Kościołem katolickim i wyżej wymienionymi ideami, ale którzy być może odnajdą u nas interesujące ich pozycje.

Chcielibyśmy również poinformować, że do każdego zamówienia będziemy starali się dołączyć mały prezent - obrazek z modlitwą Sodalicji Świętej Jadwigi Królowej, który oprócz swojej duchowej roli może również pełnić funkcję zakładki do książki.

Mamy nadzieję, że spełnimy chociażby część Państwa oczekiwań i równocześnie zwracamy się z prośbą o nadsyłanie na nasz adres wszelkich sugestii, które mogłyby przyczynić się do lepszego funkcjonowania księgarni. W miarę możliwości postaramy się skorzystać z najlepszych pomysłów.

Życzymy udanego i owocnego korzystania z oferty księgarni internetowej „mm”.

© 2009 by Księgarnia internetowa "mm"
Powered by MAJpage 1.2