Księgarnia internetowa "mm"
Wartościowe książki Bezpieczne zakupy Bardzo niskie ceny i duże rabaty Wysyłka w 24 h i szybka dostawa Koszty dostawy od 5,50 zł
Szukaj:
Strona główna > Bezpieczeństwo
Płatności
Przelewy24
Szybkie i bezpieczne płatności w księgarni obsługuje system Przelewy24
Szukaj
Słowa kluczowe:

Cena:
,
Kategoria:


Wyszukiwanie zaawansowane

Wydawcy
Bezpieczeństwo
Właściciel księgarni internetowej mm podjął wszelkie kroki, aby korzystanie z serwisu oraz dokonywanie zakupów spełniało obowiązujące normy prawne oraz zapewniało najwyższej jakości bezpieczeństwo.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Księgarnia internetowa mm gwarantuje Państwu ochronę danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U.02.101.926).

Zapewniamy, że pozostawione u nas dane osobowe są przechowywane jedynie w celu realizacji zamówienia i w żadnym wypadku nie będą przekazane osobom trzecim. Każdy Klient ma prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia.

Ponadto zgodnie z wymogami prawa baza danych osobowych (nie same dane) Klientów jest zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) pod nr 16768/2013. Więcej informacji o GIODO można znaleźć tutaj

SZYFROWANE POŁĄCZENIE SSL

Przy każdorazowym logowaniu się do księgarni internetowej mm każdy Klient zostaje przekierowany na specjalnie szyfrowaną stronę (protokołem SSL). Protokół Secure Sockets Layer (SSL) jest uniwersalnym standardem w Internecie dla stron z uwierzytelnionym dostępem oraz do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikami i serwerami.

Szyfrowane połączenie SSL wymaga szyfrowania wszelkich danych przesyłanych pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem i chroni w ten sposób dane przed przechwyceniem ich przez osoby niepowołane. Dodatkowo, dane przesyłane przez SSL są chronione mechanizmem pozwalającym stwierdzić, czy nie nastąpiła nieautoryzowana próba ich modyfikacji. Oznacza to, że użytkownicy mogą bezpiecznie przesyłać dane prywatne, takie jak hasła czy numery kart kredytowych.

Przeglądarki internetowe oznaczają nawiązane poprawnie połączenia SSL ikoną kłódki, która pojawia się na pasku przeglądarki. Adres strony w połączeniu szyfrowanym zaczyna się od https://. W tym momencie wszelkie przesyłane dane są szyfrowane.

Dla księgarni internetowej mm został wystawiony specjalny Certyfikat SBS Instant przez urząd certyfikacji Secure Business Services, międzynarodową firmę znajdującą się na liście zaufanych wystawców. (na
tej stronie znajdziecie Państwo informacje o wystawcy)

OCHRONA PŁATNOŚCI

Za bezpieczeństwo płatności dokonywanych w księgarni internetowej mm odpowiedzialnych jest kilka elementów.

Jednym z nich jest omówiony powyżej system szyfrowanego połączenia SSL oraz specjalny certyfikat wystawiony dla księgarni internetowej mm.

Za bezpieczeństwo transakcji odpowiadają ponadto poszczególne banki, z których dokonywane są przelewy oraz centra autoryzacyjne kart płatniczych. Firmy te korzystają z najwyższej jakości własnych systemów zabezpieczeń.


Mamy nadzieję, że podjęte przez nas kroki zapewnią Państwu w pełni bezpieczne korzystanie z usług księgarni i równocześnie zapewniamy, że dopełnimy wszelkich starań, aby to bezpieczeństwo jeszcze wzrosło, jeśli tylko pojawią się nowe możliwości techniczne.
© 2009 by Księgarnia internetowa "mm"
Powered by MAJpage 1.2